Eredmények

Fővárosi Komplex Rajzverseny / 1. korcsoport döntő / 2019. 04. 13. /eredmények

A verseny helyszíne: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Elnök:
Pallag Andrea adjunktus, Moholy-Nagy Művészeti Egyetem, Elméleti Intézet – Pedagógia és Pszichológia Tanszék

Zsűritagok:
Balogh Imola szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Ált. Isk.
Dezső Ilona szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Kiss Anikó szaktanár, Kós Károly Ált. Isk.
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Ált. Isk.
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Ált. Isk.
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Ált. Isk. és Gimnázium

Dr. Kárpáti Andrea megfigyelő, D. Sc. egyetemi tanár, ELTE TTK, Természettudományi Kommunikáció és UNESCO Multimédiapedagógiai Központ
Az eredmények megtekinthetők itt:

 

A 2019. Fővárosi Komplex Rajzverseny I. és II. kategória támogatója:

Panton Papíripari és Dekororációs Üzletlánc Budapest

Fővárosi Komplex Rajzverseny II. kategória / 3. korcsoport döntő / 2019. 03. 30. /eredmények

A verseny helyszíne: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Elnök:
Szentandrási Dóra Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Magyar Építész Kamara, GYIK Műhely

Zsűritagok:
Balogh Imola szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Általános Iskola
Dezső Ilona szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Kiss Anikó szaktanár, Kós Károly Általános Iskola
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Általános Iskola
Lakos Máté iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Általános Iskola
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Dr. Kárpáti Andrea megfigyelő, D. Sc. egyetemi tanár, ELTE TTK, Természettudományi Kommunikáció és UNESCO Multimédiapedagógiai Központ

 

Az eredmények megtekinthetők itt:

 

A 2019. Fővárosi Komplex Rajzverseny I. és II. kategória támogatója:

Panton Papíripari és Dekororációs Üzletlánc Budapest

Fővárosi Komplex Rajzverseny II. kategória / 4. korcsoport döntő / 2019. 03. 23. /eredmények

Elnök:
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Általános Iskola

Zsűritagok:
Bognár Petra iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Általános Iskola
Dezső Ilona szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Kiss Anikó szaktanár, Kós Károly Általános Iskola
Kovács Krisztina         szaktanácsadó, Törökvész úti Általános Iskola
Lakos Máté iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Oszetzky Dorina iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Sztupár Klára Anna    szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Weichinger Sára iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója

Dr. Bényei Judit megfigyelő, MOME tanszékvezető egyetemi docens
Ispánovics Andrea megfigyelő, iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Dr. Kárpáti Andrea megfigyelő, D. Sc. egyetemi tanár, ELTE TTK, Természettudományi Kommunikáció és UNESCO Multimédiapedagógiai Központ

Az eredmények megtekinthetők itt:

 

A 2019. Fővárosi Komplex Rajzverseny I. és II. kategória támogatója:

Panton Papíripari és Dekororációs Üzletlánc Budapest

Fővárosi Komplex Rajzverseny I. kategória / 5. korcsoport döntő / 2019. 03. 09. /eredmények

Elnök:
Dr. Kárpáti Andrea D. Sc. egyetemi tanár, ELTE TTK, Természettudományi Kommunikáció és UNESCO Multimédiapedagógiai Központ

Zsűritagok:
Balogh Imola szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Bognár Petra iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Általános Iskola
Dezső Ilona szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Kiss Anikó szaktanár, Kós Károly Általános Iskola
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Általános Iskola
Oszetzky Dorina iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Általános Iskola
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

 

Az eredmények megtekinthetők itt:

 

A 2019. Fővárosi Komplex Rajzverseny I. és II. kategória támogatója:

Panton Papíripari és Dekororációs Üzletlánc Budapest

Fővárosi Komplex Rajzverseny I. kategória / 6. korcsoport döntő / 2019.03.02. /eredmények

A 6. korcsoport döntőjének eredményei.
A verseny helyszíne: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Elnök:
DLA. Nagy Imre egyetemi docens, Magyar Képzőművészeti Egyetem, Tanárképző Tanszék

Zsűritagok:
Balogh Imola szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Bognár Petra iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Általános Iskola
Dezső Ilona szaktanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Általános Iskola
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimn.
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Általános Iskola
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Az eredmények megtekinthetők itt:

 

A 2019. Fővárosi Komplex Rajzverseny I. és II. kategória támogatója:

Panton Papíripari és Dekororációs Üzletlánc Budapest

Elődöntő eredményei

Tisztelt Látogatónk!

Az elődöntő-zsűri 2019. február 16-án értékelte a beküldött pályamunkákat. A zsűri jegyzőkönyve, valamint a döntőbe továbbjutott csapatok felsorolása megtekinthető itt.

Felhívjuk a továbbjutók figyelmét: a döntőre (kitöltve, aláíratva és pecséttel ellátva) hozzák magukkal a “Nevezési lap és nyilatkozat”-ot, mely letölthető innen; valamint az elődöntőre beküldött eredeti pályamunkáikat/alkotásaikat és tervlapokat/látványterveiket.

Fővárosi Komplex Rajzverseny / 1-2. évfolyam döntő / 2018. 04. 14. /eredmények

A verseny helyszíne: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Elnök:
Boldizsárné Kovács Gizella iparművész, szerkesztő, kurátor, a Magyar Rajztanárok Országos Egyesületének alelnöke

Zsűritagok:
Balogh Imola iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Általános Iskola
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Általános Iskola
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Mészáros Zsuzska vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Ált. Isk. és Gimnázium

Az 1. évfolyam eredményei itt tekinthetők meg.
A 2. évfolyam eredményei itt tekinthetők meg.

Fővárosi Komplex Rajzverseny / 3-4. évfolyam döntő / 2018. 04. 07. /eredmények

A verseny helyszíne: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Elnök:
Szentandrási Dóra Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Magyar Építész Kamara, GYIK Műhely

Zsűritagok:
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Ált. Isk.
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
Kiss Anikó szaktanár, Kós Károly Ált. Isk.
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Ált. Isk.
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Ált. Isk.
Mészáros Zsuzska vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Ált. Isk. és Gimnázium
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Ált. Isk.
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Ált. Isk. és Gimnázium

A 3. évfolyam eredményei itt tekinthetők meg.
A 4. évfolyam eredményei itt tekinthetők meg.

Fővárosi Komplex Rajzverseny / 5-6. évfolyam döntő / 2018. 03. 24. /eredmények

A verseny helyszíne: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Elnök:
Pallag Andrea adjunktus, Moholy-Nagy Művészeti Egyetem, Elméleti Intézet – Pedagógia és Pszichológia Tanszék

Zsűritagok:
Balogh Imola iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Általános Iskola
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kiss Anikó szaktanár, Kós Károly Általános Iskola
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Általános Iskola
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Mészáros Zsuzska vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Általános Iskola
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

Az 5. évfolyam eredményei itt tekinthetők meg.
A 6. évfolyam eredményei itt tekinthetők meg.

Fővárosi Komplex Rajzverseny / 7-8. évfolyam döntő / 2018. 03. 03. /eredmények

A verseny helyszíne: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Elnök:
Szűcs Tibor grafikusművész, intézményvezető, Képző és Iparművészeti Szakközépiskola

Zsűritagok:
Balogh Imola iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Dátán Attila szaktanácsadó, Móra Ferenc Általános Iskola
Garamvölgyi Béla szakvizsgázott mesterpedagógus, vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kiss Anikó szaktanár, Kós Károly Általános Iskola
Kovács Krisztina szaktanácsadó, Törökvész úti Általános Iskola
Póczos Valéria vezetőtanár, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem doktorandusza, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Sztupár Klára Anna szaktanácsadó, Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Mészáros Zsuzska vezetőtanár, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Mózessy Egon szaktanácsadó, intézményvezető, Lisznyai utcai Általános Iskola
Nagy Júlia szaktanácsadó, váci Madách Imre Gimnázium
Taigiszer Csaba szaktanár, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Tóth Barbara iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója
Zámori Zsófia iparművész, a MOME design- és vizuálisművészet-tanár szak hallgatója

A 7. évfolyam eredményei megtekinthetők itt:

A 8. évfolyam eredményei megtekinthetők itt: